06 czerwca mieliśmy okazję wspomagać oraz integrować się z krakowianami dotkniętymi niepełnosprawnością. Jest już tradycją, że motocykliści, którzy każdego dnia przejeżdżając każdy kolejny kilometr są narażeni na nieprzewidziane skutki zdarzeń drogowych – doceniając własne zdrowie i piękną pasję – dzielą się nią z osobami, które nie zawsze będą już mogły doświadczyć samodzielnej jazdy motocyklem. To niezwykłe wydarzenie, organizowane w Krakowie już od ponad 25 lat, na stałe wpisało się w kalendarz i świadomość mieszkańców naszego miasta oraz regionu, w tym osób z niepełnosprawnościami i corocznie jest bardzo wyczekiwane przez jego sympatyków.

Kontynuując piękną i cenną tradycję motocykliści wraz z mieszkańcami Małopolski pragną celebrować wspólnie spędzany czas w atmosferze wzajemnego szacunku, zrozumienia i akceptacji podczas corocznego przedsięwzięcia integracyjnego „Kocham Kraków z wzajemnością”, co buduje przestrzeń do dialogu, spotkania, integracji środowiska osób z niepełnosprawnościami z pozostałymi mieszkańcami Krakowa. W tej przyjaznej atmosferze możliwe jest pełne wyrażanie siebie poprzez sztukę, kulturę, sport i motoryzację







